Co nabízíme

Zkušenosti

Za poslední roky jsme získali mnoho zkušeností s pěstováním trvalek na liberecku a další zkušenosti stále přibývají. Rádi se o ně s vámi podělíme. Kromě samotných sazenic tedy nabízíme i konzultace jak a kam s nimi, pomoc při výběru podle potřeb vašich stanovišť.

 

Návrhy záhonů

V posledních sezónách jsme měli příležitost navrhnout i několik velkých kvetoucích okrasných záhonů v soukromých zahradách či kompletní osázení zahrad.

 

Růže, růže, růže všech barev, tvarů i velikostí

Spolupracujeme s belgickou růžovou školkou Lens roses (kromě množení růží také velmi úspěšně růže šlechtí). Z jejich produkce lze u nás objednávat prostokořenné růže s dodáním na jaře a na podzim. Pokud sháníte konkrétní růži a v našem eshopu ji nenaleznete, kontaktujte nás přímo. Je možné, že belgická školka ji bude mít a rádi vám ji objednáme. Vzhledem k delšímu vegetačnímu období v Belgii počítejte, že podzimní dodání růží je asi o měsíc pozdnější, sazenice prostě do začátku listopadu pořád ještě sedí v Belgii na poli. Růže většinou bývají dodávány v průběhu druhé poloviny listopadu, proto doporučuji se obrnit trpělivostí. :)

 

Kytice z naší zahrádky

V neposlední řadě vám také dokážeme uvázat sezónní kytici z právě kvetoucích rostlin. Nebude to žádný dovoz květin pěstovaných čistě na květ na keňských plantážích, ale plnokrevná liberecká kytice. A možná i s beruškou. :)

 

Pečlivost

Svou práci bereme zodpovědně a děláme ji s radostí tak, abyste se ve své zahradě cítili jako doma.